Kategoriler
Araba 3D

Araba 3D

3.21 / 5

Araba 3D Oyunu ile 3d kalitesiyle hazırlanmış pistlerde 3 farklı model otomobilden birini seçerek yarışmaya hazır mısınız? Heyecan ve adrenalin dolu oyunumuzu ister tek başınıza, zamana karşı yada iki kişilik olarak oynayabilirsiniz.Otomobiliniz seçtikten sonra go butonuna basarak heyecanlı yarışlara başlayabilirsiniz.Eğer yalnız başınıza oynayacaksınız aracınızın kontrollerini yön tuşları ile sağlayabilirsiniz.2 kişilik olarak oynadığınızda ise diğer oyuncumuz ESF tuşları ile arabasının kontrollerini sağlayabilir.Birbirinden zorlu yarışlarda rakibinize çarpmadan hızla ilerlemeli ve sürücülük yeteneklerinizin sınırlarınız zorlayarak ilk sırada bitiş noktasını geçmelisiniz.Oyunumuza katılan usta şoförlerimize başarılar ve keyifli sürüşler dileriz.

Yorumlar
7 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.