Kategoriler
Araba Tamircisi

Araba Tamircisi

5 / 5

Sevimli arabamızı tamir etmeye çalışmaya hazırmısınız arkadaşlar ? Bu oyunda sizler birer araba tamircisi olacaksınız ve sarı arabanızı tamir etmek için uğraşacağız. Araba tamircisi yüklendiğinde LOCAL SAVE seçelim ardından aşamalar karşımıza gelecek ilk aşamada dış temizlik yapacağız. İkinci aşamada lastiklerin havalarını kontrol edeceğiz, üçüncü aşama cam temizliği, 4. aşama cila çekme, 5. aşama araç elektroniği kontrolü, 6. aşama aracın beyninin kontrolü, 7. aşama hız ayarları ve son aşamada araç boyaması yapacağız.

Yorumlar
1 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.