Kategoriler
Ateş Eden Araba

Ateş Eden Araba

2.5 / 5

Ateş Eden Araba Oyununda önünüze çıkan arabaları patlatarak yok etmeli ve kaza yapmadan ilerleyerek en yüksek skora ulaşmaya çalışmalısınız.Play butonuna tıkladıktan sonra race now butonuna basarak hemen zorlu oyunumuza başlayabilirsiniz.Farenizin sol tuşuna basılı tutararak ateş ederek ilerlemeli ve sağa sola oynatarak aracınızla şerit değiştirmelisiniz.Araçları havaya uçurarak ve en uzak mesafeye ulaşarak skor kazanmaya çalışmalısınız.Eğer diğer araçlara çarparak kaza yaparsanız arabanız hasar alır ve oyuna en baştan başlamak zorunda kalabilirsiniz.Sürücülük ve nişancılık yeteneklerinizi kullanarak oyunumuzun yeni şampiyonu siz olmalısınız.İyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
9 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.