Kategoriler
Dino Arabaları Kurtarma

Dino Arabaları Kurtarma

2.5 / 5

Dino Arabaları Kurtarma Oyununda dinazor vadisinde ralliye katılan araçların başlarına talihsiz kazalar gelir.Bataklığa saplanan ve lavların diğer tarafında mahsur kalan araçların kurtarmaya hazır mısınız? Hazırsanız hemen play butonuna basarak eğlenceli oyunumuza başlayın.Oyunumuzu yön tuşları ve boşluk tuşu ile oynayabilirsiniz.Lavların karşı tarafında bulunan dinoyu kurtarmak için önce arabanızın kuyruğunu ortaya çıkaracaksınız.Sonra yuvarlanan taşlara doğru zamanlama ile vurarak köprü oluşturacaksınız.Kuyrukla vurabilmek için boşluk tuşuna basabilirsiniz.Birbirinden zorlu ve tehlikeli kurtarma görevlerine katılacak olan oyuncularımıza başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
8 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.