Kategoriler
Extreme Drift

Extreme Drift

3.43 / 5

Extreme Drift Oyunu ile 3D kalitesiyle adrenalin yüklü yarışlar sizleri bekliyor.Arabanızı seçin ve zorlu pistlerde yeteneklerinizi sergileyin.Aracınızın seçimini yaptıktan sonra ilk pisti seçerek zorlu yarışlara katılabilirsiniz.En hızlı turların sahibi olmalı ve bitiş noktasına en çabuk ulaşan siz olmalısınız.Arabanızın kontrollerini yön tuşları ile sağlayabilirsiniz.Zorlu virajları alırken drift yaparak ilerleyebilirsiniz.Fren yapmak zorunda kalırsanız boşluk tuşunu kullanın.Birbirinden zorlu pistlerde en hızlı olaran en yüksek puanları kazanın.Bu puanlar ile yepyeni model arabalar alabilir ve heyecan verici pistlerde en iyi sürücü kim herkese gösterin.Keyifli oyunlar dileriz.

Yorumlar
8 + 1 = ?
  • yiğitcan yiğitcan 3 yıl önce

    çok iyi tavsiye ediyorum

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.