Kategoriler
Funky Yarış Arabası

Funky Yarış Arabası

5 / 5

Funky Yarış Arabası Oyunu ile minik kahramanımız kendi tasarladığı arabasıyla zorlu bir parkurda yarışmak istiyor.Onun bu heyecanlı yarışında ona destek olmalısınız.Eğlenceli oyunumuza hemen başlamak ve sürüş yeteneklerinizi başarıyla uygulamak için hemen play butonuna basın.Tehlikelerle ve tuzaklarla dolu yolda ilerleyerek kahramanımızı korumalısınız.Oyunumuzu yön tuşlarını kullanarak oynayabilirsiniz.Doğru zamanlamalar ile engellerden kurtulmalı ve kahramanımızın en uzun mesafeye ilerlemesini sağlamalısınız.Oyunumuzda harika zaman geçireceksiniz.Engellerden herhangi birine yakalanmanız halinde ise oyunumuz sonlanır.Oyunumuza katılan beceri oyunu ustalarımıza başarılar ve keyifli dakikalar dileriz.

Yorumlar
4 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.