Kategoriler
Gerçek Drift

Gerçek Drift

3.75 / 5

Gerçek Drift Oyunu ile son model spor otomobillerden istediğinizi seçin ve özel olarak hazırlanmış pistlerde drift yaparak yarışın.Eğlenceli oyunumuza hemen play butonuna basarak başlayabilirsiniz.Arabanızı ve ilk seviyeyi seçtikten sonra zorlu parkurlarda yarışacaksınız.WASD tuşları yada yön tuşları ile kontrolleri sağlayabilirsiniz.Fren yapmak istediğinizde ise boşluk tuşunu kullanabilirsiniz.Drift ve sürücülük yeteneklerinizi kullanarak size tanınan süre içersinde hızlı bir şekilde ilerlemeli ve kazan yapmadan bölümleri tamamlamaya çalışmalısınız.Başarılı olmanız halinde daha hızlı bir otomobil seçebilir ve daha zorlu bir pistte yarışabilirsiniz.Oyunumuza katılan hız ve drift tutkunlarına başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
6 + 6 = ?
  • efe efe 1 yıl önce

    çok kolay

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.