Kategoriler
Güvenli Geçiş

Güvenli Geçiş

NAN / 5

Trafikte karşıdan karşıya geçmek gerçektende çok tehlikelidir.Aşırı sürat yapan sürücüler sizi göremeyebilir.Bu yüzden çok dikkatli olmak gerekir.Güvenli Geçiş Oyununda yayaları sağ salim karşıya geçirmelisiniz.Oyunumuz fare ile oynanıyor.Fareyle tıkladığınız yaya karşıya geçmeye çalışır.Bu yüzden doğru zamanda tıklamalısınız.Size verilen süre içersinde belli sayıda yayayı karşıya geçirirseniz bir sonraki bölüme geçebilirsiniz.Her yaya bir yıldız puan değerindedir.İlerleyen bölümlerde yaya sayımız ve araçların kullandığı yollar artacak.Yollarında şerit sayısı artacak.Tıkladığınız kişi harekete geçtikten sonra geri dönüş yoktur.Beceri ve zamanlamanın ön planda olduğu oynumuzu play tuşuna basarak sizde oynayabilirsiniz.

Yorumlar
8 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.