Kategoriler
İmkansız Sürüş Parkuru

İmkansız Sürüş Parkuru

4.08 / 5

İmkansız Sürüş Parkuru ile 3 boyutlu zorlu parkurlarda harika bir sürüş deneyimi yaşayacak ve ne kadar usta bir sürücü olduğunuzu gösterme fırsatı yakayalacaksınız.Play butonuna tıkladıktan sonra unlock butonuna basın ve ilk seviyeden heyecan dolu deneyime başlayın.Yön tuşları yada WASD tuşlarını kullanarak aracınızın kontrollerini sağlayabilirsiniz.Boşluk tuşuna basarak fren yapabilirsiniz.Tehlikeli ve heyecan dolu parkurları tamamladıktan sonra yeni bir model araba seçerek daha zorlu parkurlarda yarışma hakkı elde edebilirsiniz.Zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacağınız oyunumuza katılan usta sürücülerimize başarılar ve heyecan dolu bir oyun geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
3 + 4 = ?
  • AZERİ AZERİ 3 yıl önce

    BURDAN PUTUN TURKLERİ SELAM OLSUN

  • kadir nebi kadir nebi 3 yıl önce

    güzel ama 16 dan sonra acılmıyo nedennnnn söyleyebilrmisin messi

  • messi messi 3 yıl önce

    cok iyi

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.