Kategoriler
Jip Sürme 2

Jip Sürme 2

5 / 5

Jip Sürme 2 Oyununda oldukça zorlu parkurlarda arabanızı kontrol ederek sürücülük yeteneklerinizi sergilemeye hazır mısınız? Hazırsanız hemen ok butonuna tıklayın ve sıradışı bir sürüş keyfi yaşayın.Heyecan verici parkurlarda arabanızı kontrol etmek için yön tuşlarını kullanabilirsiniz.Parkur üzerinden bulunan altın paraları toplamalı ve devrilmeden bitiş noktasına ulaşarak sonraki heyecanlı bölümde yarışmaya hak kazanmalısınız.Her yeni seviyede yeni ve daha zorlu bir parkurda yarışarak ne kadar usta bir sürücü olduğunuzu göstereceksiniz.Oyunumuza katılan usta şoförlerimize birbirinden zorlu pistlerde başarılar ve keyifli sürüşler dileriz.

Yorumlar
7 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.