Kategoriler
Katil Araba 4

Katil Araba 4

3.75 / 5

Katil araba 4 oyununda macera kaldığı yerden devam ediyor. Öncekileri bölümleri ile çok beğeni toplayan bu oyunumuzda harika. Oyunda küçük kırmızı araba ile size verilen parkurlardaki görevi yerine getirmeye çalışacaksınız. Parkur içinde nos malzemeleri bulunuyor ve bunları aldığınız takdirde arabanız ile daha hızlı giderek finişe daha çabuk varabilirsiniz. Ayrıca altın ve diğer nesneleri de alarak bunları bölüm bitiminde shop bölümünde kullanabilirsiniz. Aracınızı modifiye ederek parkur görevlerinizi daha hızlı bitirme imkanına sahip olabilirsiniz. Katil araba 4 yada diğer adıyla kırmızı araba 4 oyunu yön tuşları ile oynanmaktadır. Arabanızın yönünü değiştirmek içinde W veya S tuşuna basarak değiştirebilirsiniz.

Yorumlar
1 + 5 = ?
  • YAVUZ YAVUZ 3 yıl önce

    BENÇE BU OYUN TÜRKÇE OLMALI

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.