Kategoriler
Kızgın Canavar Kamyon

Kızgın Canavar Kamyon

2.5 / 5

Kızgın Canavar Kamyon Oyunu ile dev tekerlekli kamyonunuzla engellerle dolu bir parkurda yarışarak rakiplerinizi geçmeli ve bitiş noktasına ilk sırada ulaşmalısınız.Heyecanlı yarışlara hemen başlamak için yeşil ok butonuna basın.Geri sayımla birlikte aracınız hareket etmeye başlayacak.Yön tuşları ile sağa ve sola doğru hareket ederek engellere takılmadan ilerlemelisiniz.Karşınıza çıkacak altın puanları toplamayı sakın ihmal etmeyin.Zıplamak istediğinizde boşluk tuşunu kullanabilirsiniz.Engellerden herhangi birine çarpmanız halinde oyunumuz sonlanır.Bu yüzden çok dikkatli olmalı ve doğru hamleler ile manevralarınızı gerçekleştirmelisiniz.Usta sürücülerimize bol adrenalinli ve heyecanlı yarışlar dileriz.

Yorumlar
6 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.