Kategoriler
Mini Arazi Aracı

Mini Arazi Aracı

3 / 5

Mini Arazi Aracı Oyunu ile acemi karakterimiz kendine ufak bir araba yaparak zorlu parkurlarda yarışmaya çalışır.Ok butonuna basın ve karakterinizin kaza yapmadan parkurları bitirmesini sağlayın.Aracınızı kontrol etmek için yön tuşlarını kullanabilirsiniz.Zıplamak için yukarı ok tuşuna basın.Parkurda karşınıza çıkan para ve diğer bonusları toplayarak bitiş noktasına ulaşın.Böylece bir sonraki seviyeye geçebilirsiniz.Bozulan dengenizi yine yön tuşları ile düzeltmelisiniz.Eğer dengeinizi yitirip düşerseniz aynı bölüme en baştan başlamak zorunda kalırsınız.Birbirinden heyecanlı parkurlarda yarışarak harika zaman geçirebilirsiniz.Usta sürücülerimize zorlu parkurlarda başarılar ve keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
6 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.