Kategoriler
Road Kill

Road Kill

3 / 5

Road Kill Oyunu ile şehir içi trafiğinde heyecan verici bir yarışa katılarak arabanızı bitiş noktasına ulaştırmalısınız.Ok butonuna bastıktan sonra ilk seviyeden hemen yarışlara katılabilirsiniz.Sağ ve sol ok tuşları ile hızla giden otomobilinizi kontrol etmeli ve kaza yapmadan ilerlemelisiniz.Kaza yapmanız yada yoldan çıkarak bariyerlere çarpmanız halinde oyun sona erer.Azalan yakıtınıza takviye yapmak için üzerinde uyarı bulunan arabaya çarpmalısınız.Araçların arasından hızlı ve dikkatli bir şekilde geçmelisiniz.Ne kadar yolunuz kaldığını ekranın sol tarafından kontrol edebilirsiniz.Sürücülük yeteneklerinizin sınırlarını zorlamanız ve hareket halindeki  otomobillerin arasından ustalıklar geçerek finish noktasına ulaşmalısınız.Keyifli sürüşler dileriz.

Yorumlar
8 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.