Kategoriler
Şehir içi Araba Park Etme

Şehir içi Araba Park Etme

3.13 / 5

Şehir içi Araba Park Etme Oyunu ile şehrin caddelerinde bulunan işaretli alanlara aracınızı en kısa sürede park etmelisiniz.Aracınızın kontrollerini Yön tuşları ile sağlayabilirsiniz.Aniden fren yapmanız gerekirse boşluk tuşunu kullanın.Arabanızın önü ve arkasını doğru bir şekilde yerleştirdikten sonra hemen yeni bir park alanı size gösterilecek.Hızlı bir şekilde hareket ederek o alana doğru ilerlemesiniz.Park etme işlemi sırasında çok dikkatli olmalısınız.Çok fazla kaza yapamanız halinde aracınız hasar alabilir ve oyunumuz sonlanır.Yaptığınız hasarlar tüm seviyelerde geçerli.Bu yüzden sürücülük yeteneklerinizi sergilemeli ve tüm seviyeleri başarıyla tamamlamalısınız.Oyunumuza katılan usta şoförlerimize heyecanlı bölümlerde başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
7 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.