Kategoriler
Şehir Sürücüsü

Şehir Sürücüsü

5 / 5

Şehir Sürücüsü Oyununda şehir içersinde drift yaparak ve rampaları kullanarak gösterişli sürüşler gerçeleştirmeli ve ne kadar usta bir sürücü olduğunuzu göstermelisiniz.3D olarak hazırlanmış oyunuza hemen play butonuna tıklayarak başlayın.Spor otomobil, jip yada otobüslerden istediğiniz seçerek oyuna başlayabilirsiniz.Aracınızın kontrollerini yön tuşları ile sağlayabilirsiniz.Şehirdeki evlere çarpmamak için boşluk tuşuna basarak fren yapmalısınız.Hız rekorları kırarak özel rampalara girecek ve 360 derecelik dönüşler yapabileceksiniz.Bazı rampalardan ise uçarak havada süzülebileceksiniz.Drift yapabileceğiniz oyunumuzda sürücülük yeteneklerinizi sergileme şansı yakalayacaksınız.Oyunumuza katılan usta şoförlerimize keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
3 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.