Kategoriler
Sokak Kovalamacası

Sokak Kovalamacası

2.5 / 5

Kanun kaçaklarının en çok araba çalarak kaçmaya çalışır.Sokak Kovalamacası Oyunu ile çalıntı bir araba ile polislerden kaçmaya çalışacaksınız.Bir yandan kaçarken bir yandanda oyundaki para bonuslarını toplamaya çalışmanız gerekiyor.Verilen süre içersinde paraları toplamanız gerekiyor.Drift yapıp polisleri atlatırken çok eğleneceksiniz.Arabanızı kontrol edebilmek için yön tuşlarını kullanabilirsiniz.Polisler peşinizden hiç ayrılmadan devam eden kovalamacada barikatlara dikkat edin.Hem polislerden kaçıp hemde para kazanmayı becerebilecekimisiniz bakalım? Hemen play butonun basarak büyük kovalamacaya sizde katılabilirsiniz.

Yorumlar
5 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.