Kategoriler
Süper Araba Kovalamacası

Süper Araba Kovalamacası

3.75 / 5

Süper Araba Kovalamacası Oyunu ile polisin kovaladığı son model spor otomobili kontrol ederek birbirinden zorlu engelleri geçmeye çalışmalısınız.Play butonuna basarak heyecan dolu oyunumuza başlayabilirsiniz.Yön tuşları ile arabanızı kontrol edebilir ve zorlu engellerin üzerinden zıplamak için boşluk tuşuna basabilirsiniz.Parkur üzerinden bulunan altın paraları toplamanız gereken oyunumuzda karşınıza çıkan bonuslarıda kullanarak avantaj sağlayabilirsiniz.Eğer kaza yapacak olursanız oyunumuz sonlanır.Amacınız en uzun mesafeli kaçışı gerçekleştirerek oyunumuzun yeni rekortmeni olabilmek.Kendi rekorlarınızı geliştirebileceğinize adrenalin dolu oyunumuzda usta sürücülerimize başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
6 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.