Kategoriler
Süper Polis Arabası Parkı

Süper Polis Arabası Parkı

5 / 5

Süper Polis Arabası Parkı Oyunu ile son model polis otomobillerinden birini seçin ve sürücülük yeteneklerinizi sergilemeye başlayın.Play butonuna bastıktan sonra harika araba modellerinden bir tanesini seçin ve ilk seviyeden zorlu park görevlerine katılın.Aracınızın kontrollerini yön tuşları ile sağlayabilir ve fren yapmak zorunda kaldığınızda boşluk tuşunu kullanabilirsiniz.Trafik içersinde ilerleyerek diğer araçlara ve bariyerlere çarpmamaya çalışın.Ok işaretini takip ederek işaretli alana ulaşmalısınız.Arabanızı ön ve arkasını doğru bir şekilde yerleştirerek hemen diğer heyecanlı göreve geçiş yapabilirsiniz.Sürücülük yeteneklerinizi gösterirken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız.İyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
5 + 4 = ?
  • ayıbogan ayıbogan 3 yıl önce

    mütişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.