Kategoriler
Taksi Parkı

Taksi Parkı

5 / 5

Taksi Parkı Oyunu ile otomobilinizin koltuğuna geçecek ve sizden istenen yerlere en kısa sürede güvenli bir şekilde ulaşarak park alanına aracınızı yerleştireceksiniz.Aracınızın kontrollerini yön tuşları ile sağlayabilirsiniz.En kısa zaman içersinde başarılı olan sürücülerimiz daha yüksek yıldızlı puan alarak sonraki bölümlere geçeceklerdir.Bu yüzden tüm sürücülük yeteneklerinizi sergilemeli ve hızlı hareket etmelisiniz.Eğer arabanızı çarpacak olursanız aynı bölümü tekrar baştan başlarsınız.Birbirinden heyecanlı ve eğlenceli seviyelerde otomobilinizle zorlu park görevlerini tamamlayarak oyunumuzu bitirebilirsiniz.Harika oyunumuza katılan sürücülermize başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
5 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.