Kategoriler
Temmuz Park

Temmuz Park

5 / 5

Temmuz Park Oyunu ile farklı şehirlerde kutlanana geleneksel kutlamalara katılmak için gittiğniz şehirlerde istenilen alana gitmeli ve arabanızı doğru bir şekilde yerleştirmelisiniz.Sürücülük yeteneklerinizi göstermek için hemen play butonuna basın.Arabanızın kontrollerini yön tuşları ile sağlayabilirsiniz.Trafikte başka araçlarda olacağından çok dikkatli olmalı ve en kısa sürede işaretli alana ulaşarak doğru bir şekilde aracınızı yerleştirmelisiniz.Sonraki seviyelere geçerken kazandığınız puana göre kilitli arabaları açtırarak yepyeni modelleri kullanabiliceksiniz.Sürüş esnasında diğer araçlara yada kaldırımlara çok fazla çarpmanız halinde arabanız hasar görebilir ve oyun sizin için sonlanabilir.Heyecanlı seviyelerden oluşan oyunumuzda usta sürücülerimize keyifli sürüşler dileriz.

Yorumlar
6 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.