Kategoriler
Aşk Topları 2

Aşk Topları 2

2.5 / 5

Merhabav arkadaşlar sizlere bugün 147 farklı bölümden oluşan aşk topları 2 oyununu anlatacak ve sizi bu oyunla eğlendireceğiz. Oyunuza başlamadan önce 2 farklı karakteri sizlere anlatalım. Pembe ve mavi renklerdeki toplarımızı birbirine kavuşturmamız gerekiyor bunun için çeşitli şekiller çizerek topların birbirine deymelerini sağayacağız. İlk bölümlerin bazılarında sizlere ipuçları verilecek bunları uygulayarak topları birbirine kavuşturmanız gerekiyor. Oyun süresince herhangi bir zaman kısıtlamanız yok bu nedenle aşk topları 2 oyununda rahat rahat düşüne düşüne çözümlerinizi uygulamalısınız.

Yorumlar
8 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.