Kategoriler
Ördek Avcısı

Ördek Avcısı

5 / 5

Ördek Avcısı Oyunumuzu atari oyunu tutkunları için özel olarak yükledik.Orjinal adı duck hunter olan eğlenceli oyunumuza hemen ok butonuna basarak başlayabilirsiniz.Sazlıklardan havalanan ördekleri nişangahınızla yakalayarak ateş etmeli ve en yüksek skora ulaşmaya çalışmalısınız.WASD tuşları yada yön tuşları ile nişangahınızı kontrol edebilirsiniz.Avlarınızı doğru zamanlama ile ateş ederek vurmalısınız.Ateş etmek istediğinizde ise boşluk tuşuna basabilirsiniz.Hızlı hareket ederek ördekleri uçarak kaçmadan önce vurmayı başarmalısınız.Nişancılık yeteneklerinizi göstermeniz gereken oyunumuza tüm avcılarımıza başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
5 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.