Kategoriler
Pacman Battle

Pacman Battle

2.5 / 5

Pacman Battle Oyunu ile dünyanın en sevilen atari oyunlarından birinin yeni versiyonu ile karşınızdayız.Eğlenceli oyunumuzda daha hızlı hayaletlere karşı mücadel etmek için hemen play butonuna tıklayın.Karakterinizi yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz.Hızlı ve dikkatli bir şekilde hareket ederek renkli noktaları yemeli ve hayaletlerden kaçmalısınız.Eğer büyük kırmızı parçaları yerseniz hayaletler maviye dönüşecek ve hızları azalacak.Buda sizin onları yemeniz için avantaj sağlayacak.Onları yemeyi başardığınızda kısa bir süreliğine etkisiz kalacaklar.Labirent içersindeki tüm parçaları yemeyi başarırsanız sonraki heyecalı bölüme geçiş yapabilirsiniz.Oyunumuza katılan pacman hayranlarına başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
9 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.