Kategoriler
Pacman Klasik

Pacman Klasik

5 / 5

Pacman Klasik Oyunu ülkemizde birçok kişi tarafından bilinen bir atari oyunudur.Oyundaki altın paraları yiyen bir canavarınız var.Bu canavarlar labirente ilerliyorsunuz.Oyunda birde sizi yemeye çalışan renkli canavarlar var.Yön tuşlarını kullanarak labirentin yollarında ilerleyerek tüm paraları yemeniz gerekiyor.Büyük olan paraları yediğinizde renkli canavarlar tek renge bürünüyorlar.Böyle olduğunda siz onları yiyebilirsiniz.Delikten yenileri gelmeye devam edecek.Tüm paraları labirenten temizlediğinizde bir sonraki bölüme geçmeye hak kazanırsınız.Oyunda yandığınızda devam edebilceğiniz canlarınız var.Bunların tamamını kaybederseniz oyun sona erer.Eğlenceli oyunumuza play butonuna basarak başlayabilirsiniz.Oyunda labirentte bulunana bonuslarıda toplamayı sakın unutmayın. İyi eğlenceler.

Yorumlar
6 + 3 = ?
  • semanur semanur 2 yıl önce

    güzel

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.