Kategoriler
Balon Patlatarak Rakun Kurtarma

Balon Patlatarak Rakun Kurtarma

5 / 5

Balon Patlatarak Rakun Kurtarma Oyunu ile minik yavrularımımız balonların arasında mahsur kalmışlar.Onları kurtarmak isteyen babalarına yardım etmelisiniz.Eğlenceli oyunumuzda aynı renkten en az üç balonu bir araya getirerek patlatmalı ve sevimli yavrularımızın paraşütle yere inerek babalarına kavuşmalarını sağlamalısınız.Farenizi kullanarak ekranın altın bulunan topu doğru noktalara doğru noktalara nişan alarak içindeki balonu fırlatmalısınız.Hepsini patlatmanız halinde tüm rakunlar kurtulmuş olacak ve sizde sonraki heyecanlı seviyeye geçmiş olacaksınız.Birbirinden eğlenceli kurtarma görevlerinde harika zaman geçireceksiniz.Play butonuna basarak hemen oyunumuza başlayın ve ne kadar iyi bir nişancı olduğunuzu gösterin.İyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
7 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.