Kategoriler
Balon Patlatma 2

Balon Patlatma 2

5 / 5

Balon Patlatma 2 Oyununda aynı renkte olan balonları bir araya getirerek hepsini yok etmeye hazır mısınız? Hazırsanız hemen play butonuna tıklayarak ilk seviyeden eğlenceli oyunumuza başlayın.Farenizle ekranın alt bölümünden renkli balonları fırlatarak aynı olanlarla birleştirmeye çalışacaksınız.En az üç renk bir araya gelirse balonlar patlayarak yok olacaklar.Hepsini patlatmayı başarırsanız bir sonraki seviyeye geçmeye hak kazanacaksınız.Bir süre sonra aşağı hareket edecek olan balonlar çizgiye ulaşamadan önce hepsini yok etmelisiniz.Hızlı olmalı ve nişancılığınızı kullanarak başarılı atışlar yapmalısınız.Oyunumuza katılan balon patlatma tutkunlarına başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
1 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.