Kategoriler
Bulanık Adası

Bulanık Adası

0 / 5

Hey çocuklar yepyeni bir balon patlatma kategorisinde olan bulanık ada oyununu oynamaya hazırmısınız? Oyunda birçok bölüm olduğu için oyunu bitirmek sizi baya bir zorluyacaktır. Bu zorluğun üstünden gelebilecekmisiniz? Oyunda sevimli yüz , sinirli yüz vb şeklinde balonları en az üç olmak üzere patlatıp bölümleri geçmeniz gerekiyor. Patlatma şekliniz ister yan yana ister dik istersenizde çapraz olabilir. Bu yüzden oyun size ilk başlarda kolay gelicek. Fakat ilerleyen bölümlerde oyun inanın çok zorlaşaçaktır.

Yorumlar
1 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.