Kategoriler
Dünya Kupası Balonları Patlat

Dünya Kupası Balonları Patlat

5 / 5

Dünya Kupası Balonları Patlat Oyununda ülke bayraklarından esinlenerek hazırlanmış balonlardan aynı olanları birleştirerek patlatmak ister misiniz? Oyun yüklendikten sonra yeşil ok butonuna basarak eğlenceli oyunumuza başlayabilirsiniz.Farenizle ekranın altında bulunan balonu fırlatarak aynı olanların yanına yollamalısınız.Nişancılığınızı kullanarak doğru yerlere fırlatmalar yapmalısınız.Aynı olan balonlardan en az üç tanesi bir araya gelirse patlayarak yok olacaklar.Belirli sürelerle aşağı inen balonlar çizgiye ulaşmamalı.Aksi halde seviye sona erer.Balonların tamamını yok etmeyi başarırsanız sonraki bölüme geçmeye hak kazanacaksınız.Balon patlatma oyunlarından hoşlanan oyuncularımıza başarılar ve yüksek skorlu bir oyun dileriz.

Yorumlar
9 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.