Kategoriler
Kabarcıkları Patlat

Kabarcıkları Patlat

5 / 5

Kabarcıkları Patlat Oyunu ile heyecan dolu bir balon patlatma oyunu ile karşınızdayız.Rengarenk balonlardan en az üç tanesini biraraya getirerek hepsini patlatmaya çalışacaksınız.Ekranın altında bulunan topunuzdaki renkli kabarcığı fırlatarak aynı olanlarla buluşturmalısınız.Nişan alıp fırlatmak için farenizi kullanabilirsiniz.Arka taraflara kabarcığınızı yollamak için ekranın yanlarını kullanabilirsiniz.Tamamını patlatmayı başarırsanız sonraki heyecanlı seviyeye geçmeye hak kazanacaksınız.Birbirinden şahane seviyelerde tüm yeteneklerinizi sergilemeli ve en yüksek skora ulaşmalısınız.Oyunumuza katılan oyuncularımıza heyecanlı bölümlerde başarılar ve keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
6 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.