Kategoriler
Noel Balonları Patlat

Noel Balonları Patlat

0 / 5

Noel Balonları Patlat Oyunu ile eğlenceli bir balon patlatma oyununa varmısınız? Play butonuna basarak eğlenceli oyunumuza başlayabirsiniz.Rengarenk bir macera sizleri bekliyor.Altta buluna mekanizma ile balonları nişan alarak doğru noktalara fırlatmalısınız.Aynı renkten en az üç tanesini birayara getirmeyi başarırsanız patlamalarını sağlarsınız ve puan kazanırsınız.Yeterli skora ulaştığınızda bir sonraki bölüme geçemeye hak kazanacaksınız.Balonların aşağı doğru yaklaştığını unutmayın.Eğer belli bir noktanın altına ulaşırlarsa oyunumuz sona erer.Eğlencel dolu oyunumuzda başarılı atışlar yapabilmeniz için farenizi kullanmalısınız.Noel temalı oyunumuzda tüm seviyeleri kolaylıkla aşabilir ve oyunumuzun galibi olabilirsiniz.Tüm oyuncularımızın hoşça vakit geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
5 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.