Kategoriler
Özel Baloncuklar

Özel Baloncuklar

NAN / 5

Özel baloncuklar oyunu zaman öldürmek için oynayabileceğiniz en iyi balon patlatma oyunudur. Bu oyunun gerek görüntüsü gerekse mantığı gerçekten de çok güzel yapılmış çocuklar. Diğer balon patlatma oyunları gibi oynayacaksınız. Daha önce oynamayanlar için anlatacak olursak eğer 3 tane aynı renkte topu patlatmaya çalışacaksınız. Bunlar yeşil, mavi, sarı, açık mavi gibi farklı renklerden oluşmaktadır. Alttaki balon fırlatma rampasından yukarı yöne hedef alarak atışınızı gerçekleştirceksiniz. Eğer yavaş oynarsanız oyunu toplar bitiş çizgisinden geçecek ve oyunu kaybetmiş olacak. Bu oyunda benim puanım 5125 oldu ama eminim ki sizler daha fazlasını yapacaksınız. Herkes puanlarını paylaşsın yorum bölümünde. Özel baloncuklar oyunu fare ile oynanmaktadır.

Yorumlar
5 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.