Kategoriler
Şeker Patlat

Şeker Patlat

5 / 5

Şeker Patlat Oyununda birbirinden güzel renkli şekerlerden aynı olanları bir araya getirmeli ve hepsini patlatarak yok etmelisiniz.Play butonuna basarak eğlenceli oyunumuz sizde katılın ve farenizle fırlatmalarınızı yaparak aynı olanlardan en az üç tanesini birleştirerek yok edin.Şekerlerin hepsini patlatmayı başarırsanız sonraki eğlenceli bölüme geçebilirsiniz.Yeni bölümlerde daha fazla sayıda yeni renkli şekerler olacak.Zorlu atışlar sonunda eşleştirmelerinizi yapabilmek için ekranın yan bölümlerini de kullanmayı sakın ihmal etmeyin.Ne kadar çok başarılı atış yaparsanız daha yüksek skoral seviyeleri tamamlarsınız.Oyunumuza katılan usta oyuncularımıza başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
3 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.