Kategoriler
Şeker Patlatma

Şeker Patlatma

0 / 5

Yepyeni bir oyun olan şeker patlatma oyununu sizlerin yeni oyunlardan faydalanmanız için sitemize yükledim. Umarım oyunu beğenirsiniz arkadaşlar. Oyunumuz bana göre çok eğlenceli bir oyundur. Ses açık oynarsanız daha güzel oluyor. Oyunda bölümleri geçmeniz için oyundaki 3 şekeri veya daha fazlasını bir araya getirerek patlatmanız lazım. Yani 3 yada 3'ten fazla şekeri yan yana veya dikey olucak şekilde getirerek patlatıcaksınız. Bütün şekerleri patlattıktan sonra bölümü bitirip diğer bölümlere geçiceksiniz. Bazı bölümlerde elmaslar kazanıyorsunuz. Bu elmaslarla oyunda sizlerin zorlandığı zaman yardımcı olacak ekipmanlar var bunları sol altında görebilirsiniz. Elmasınız yettiği kadar onlardan yararlanıp daha kolay bölümleri geçebilirsiniz. Bazı bölümlerde oyun size hiç bir elmas gerektirmeden yardım ediyor. Örneğin ; balıklar şekerlere gelerek çoğu şekeri patlatıyor. Balıklar şekerlere geldikleri zaman oldukça güzel bir görsel ortaya çıkıyor. Bence bunu kaçırmamalısın. Şekerleri patlatmak için fareyi kullan. Oyunda 4'lü yaptığınızda size orta boylu şekerler , 5'li yaptığınız zaman büyük şekerler vermektedir. 4'lü şekerler bulunduğu hizayı , 5'li şekerler aynı türdeki bütün şekerleri patlatmanızı sağlıyacaktır. Toplamda 50 bölümden oluşan oyunumuzda size iyi eğlenceler dilerim.

Yorumlar
3 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.