Kategoriler
Barbie Doğum Günü

Barbie Doğum Günü

2.5 / 5

Barbie Doğum Günü Oyunu ile 18. yaş gününü hiç unutmayacak bir parti ile kutlamak isteyen güzel kızımıza hazırlıklarında yardım etmelisiniz.Hazırlıklara hemen başlamak için play butonuna tıklayın.İlk bölümde fareniz yardımıyla harika bir pasta tasarımı gerçekleştirmelisiniz.Üç katlı pastanın rengini ve süslemelerini yaparak ikinci bölüme geçmelisiniz.Harika saç modelleri, birbirinden şık elbiseler, göz kamaştıran takılar ve aksesuarlar arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek güzel kızımızın giydirebilirsiniz.Eğer hazırlıkarınız istediğiniz gibi olmadıysa yadan en baştan tekrardan kombinlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız replay butonuna basabilrsiniz.Kızlarımızın çok hoş zaman geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
4 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.