Kategoriler
Barbie'nin Yeni Bebeği

Barbie'nin Yeni Bebeği

3.5 / 5

Barbienin yeni bebeği çok hasta onun hemen hastaneye götürülmesi gerekiliyor. Barbie çok telaşlı olduğu için kendisi hastaneye götürmeyi başaramadı. Barbieye yardım edip bebeğini kurtarmaya ne dersiniz? İlk bölümde oyunun gösterdiği şekilde bebeğin bütün gerekli eşyalarını mause yardımıyla barbienin çantasına topluyoruz. Daha sonra telefonu hemen alarak yurt dışında ambulans numarası olan 911'i telefona yazıyor ve call tuşuna basarak ambulansı arıyoruz. İkinci bölümde ise hastaneye geldiğimizde barbienin sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmesi için tedaviler yapıyorsunuz. Başarılar.

Yorumlar
1 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.