Kategoriler
Barbie Seyahat Zamanı

Barbie Seyahat Zamanı

2.5 / 5

Barbie Seyahat Zamanı Oyunu ile dünyayı dolaşmaya karar veren güzel Barbinin hazırlanmasına yardımcı olmak istermisiniz? Dünyanın farklı kıtalarında bulunan güzel şehirlere gitmeden önce o şehirlere ait testimizi bitirmelisiniz.Sonra güzel kızımızı gideceğiniz yerlere uygun şekilde giydirerek hazırlamalısınız.Birbirinden güzel saç modelleri ile güzel Barbiye yepyeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.Harika elbise modelleri, şık ayakkabı ve akseusar seçenekeleri ile dilediğiniz kombineleri yapabilirsiniz.Ayrıca desenli bavul modellerinden birini seçerek oyunumuzu bitirebilirsiniz.Hazırlıklarınızı bilgisayarınıza indirebilir ve eğlenceli oyunumuza en baştan başlayarak yeni tarzlar deneyebilirsiniz.Oyunumuza katılan kızlarımız çok hoş vakit geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
2 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.