Kategoriler
Bebek Barbie Dünya Modası

Bebek Barbie Dünya Modası

5 / 5

Bebek Barbie Dünya Modası Oyununda dünyanın farklı ülkelerine has kıyafetleri giyerek yeni modalar tasarlamak isteyen güzel bebeğimizi giydirerek hazırlamak ister misiniz? Play butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.İlk bölümde bavuluna koyacağı eşyaları arayan güzel bebeğimize yardım edeceksiniz.Sonra zevkinize göre kıyafetler seçerek giydirmelerinizi yapabilirsiniz.Farklı ülkelere özgü saç modellerini seçerek bebeğimize havalı bir görünüm kazandırabilirsiniz.Saç modelini seçtikten sonra harika elbiseler, şık ayakkabılar ve aksesuarlar arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz.Oyunumuza katılan kızlarımızın çok hoş vakit geçirmesini dileriz.

Yorumlar
6 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.