Kategoriler
Salon basketi

Salon basketi

2.86 / 5

Hayalinizdeki basketbol oyununu bilgisayarınıza getiriyoruz. Basketbolu daha çok sevmesinizi sağlıyacak salon basketi oyunu sizlerin ilgisini üzerine çekecektir. Oyuna başladığınız andan itibaren 2 dakikalık bir süreniz vardır. Her basket attığınızdan sonra süre biraz daha fazlalaşır. Yalnız basket atamazsanız 2 dakikalık süre biterse oyunda bitmiş demektir. O yüzden basketleri bir an önce potaya atmaya bakın. Basket atmak için mause ile basket topunun yönünü ayarla ve mausenin sol tuşuna basarak basketbol topunun potaya girmesini sağlamalısınız.

Yorumlar
9 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.