Kategoriler
Bebek Deniz Kızı Bakımı

Bebek Deniz Kızı Bakımı

5 / 5

Bebek Deniz Kızı Bakımı Oyunu ile güzel bebeğimizin yıkanarak temizlenmesi ve bakmlarının yapılarak rahatlatılması gerekiyor.Ok butonuna basarak hemen onunla ilgilenmeye başlayabilirsiniz.Musluğu farenizle açarak küveti su ile doldurun.İçine köpük, çiçek ve oyuncaklar koyarak güzel kızımız için hoş bir ortam oluşturun.Sonra vücud ve saç şampuanları ile yıkayarak bol su ile durulayın.İkinci bölüme geçerek bebeğimizi kuruladıktan sonra saçların tarayabilir, bebe yağı ile masaj yapabilir ve bezini değiştirebilirsiniz.Daha sonra ise minik deniz kızımız için harika saç modelleri ve elbiseler arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek onu giydireceksiniz.Oyunumuza katılan kızlarımızın çok hoş zaman geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
3 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.