Kategoriler
Bebek Elsa Yeni Saç Modeli

Bebek Elsa Yeni Saç Modeli

5 / 5

Bebek Elsa Yeni Saç Modeli Oyununda güzel bebeğimiz için yeni saç modelleri yapmalı ve onları istediğiniz renge boyayarak güzel prensesimizi giydirmelisiniz.Ok butonuna tıklayarak hemen eğlenceli oyunumuza başlayabilir ve kuaförlük yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.Farenizle ilk bölümde güzel prensesimizin saçlarını yıkayarak kurulamalısınız.Sonra kuaför alet ve malzemelerini kullanarak saçlara istediğiniz gibi şekil vererek saç modelinizi tamamlayabilirsiniz.Saç modelinizi gerçekleştirdikten sonra diğer bölümde zevkinize göre boyamalar yaparak taç seçmelisiniz.Son bölümde ise giydirmelerinizi yaparak bebeğimizi hazırlamalısınız.Birbirinden güzel elbiseler, cici ayakkabılar ve kolyeler arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek oyunu tamamlayabilirsiniz.İyi eğlenceler kızlar.

Yorumlar
7 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.