Kategoriler
Bebek Elsanın Makyajı

Bebek Elsanın Makyajı

5 / 5

Bebek Elsanın Makyajı Oyununda Karlar ülkesinin minik prensesinin makyajını yapmak ister misiniz? Eğlenceli oyunumuza hemen ok butonuna basarak sizde katılabilirsiniz.Oyunumuz fare ile oynanır.İlk bölümde sivilceler çıkan kızımızın sivilcelerini birer birer patlatmalı ve sonra pamukla temizlemelisiniz.Sonra kaşlarından ve kirpiklerinden kırık olanları cımbızla temizlemelisiniz.Birbirinden güzel renklerden oluşan makyaj malzemelerini zevkinize göre kullanarak minik prensesimizin makyajını yapabilirsiniz.Oyunu tamamladıktan sonra en baştan başlamak için dönen ok butonuna tıklayabilirsiniz.Oyunumuza katılan elsa hayranlarınıza başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
9 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.