Kategoriler
Bebek Elsanın Peppa Pig Dekorasyonu

Bebek Elsanın Peppa Pig Dekorasyonu

5 / 5

Bebek Elsanın Peppa Pig Dekorasyonu Oyununda güzel kızımızın en sevdiği karakter olan Peppa pig resimli eşyaları kullanarak harika bir yatak odası dekorasyonunu yapmak ister misiniz? Ok butonuna tıklayarak eğlenceli oyunumuza başlayabilirsiniz.Oyunumuz fare ile oynanır.Birbirinden güzel duvar kağıtları, yataklar, halılar, avizeler ve aksesuarlar arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek bebeğimizin odasını hazırlayabilirsiniz.Dekorasyonu tamamladıktan sonra bebeğimizi okula gitmesi için hazırlayacaksınız.Harika elbiseler, cici ayakkabılar, çantalar ve taçlar arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek giydirmelerinizi yapabilirsiniz.Oyunumuza katılan Elsa bebek hayranlarına iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
1 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.