Kategoriler
Bebek Prensesler Piknikte

Bebek Prensesler Piknikte

2.5 / 5

Bebek Prensesler Piknikte Oyununda Karlar Ülkesinin Minik Prensesleri Elsa ve Anna en yakın arkadaşları Olafla birlikte piknik yapmak istiyorlar.Onlara yardım etmek için hemen mavi ok butonuna tıklayın.Oyunumuz fare ile oynanır.Farenizle ilk bölümde ekranın altında bulunan butonları kullanarak piknik alanını tasarlayabilirsiniz.Yere kilim serebilir, gökkuşağı çıkarabilir, tırtırlar ve kelebekleri doğaya salabilirsiniz.İkinci bölümde ise güzel prenseslerimizin eğlenirken çekilmiş resimlerini piknik alanına yerleştirebilirsiniz.Eğer onları tekrardan kaldırmak istiyrosanız sürükleyerek çöp kutusuna atabilirsiniz.Oyunumuza katılan elsa ve anna hayranlarına keyifli ve bol eğlenceli bir oyun dileriz.

Yorumlar
8 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.