Kategoriler
Disney Anaokulu Dekorasyonu

Disney Anaokulu Dekorasyonu

0 / 5

Disney Anaokulu Dekorasyonu Oyununda güzel prenses bebeklerimiz Elsa ve Moananın gideceği okulun temizlik ve dekorasyonunu yapmak ister misiniz? Ok butonuna tıklayarak eğlenceli oyunumuza hemen başlayabilirsiniz.İlk bölümde temizlik için gerekli eşyaları farenizle tıklayarak toplamalısınız.İkinci bölümde ise sırasıyla temizlik malzemelerini kullanarak anaokulu pırıl pırıl bir görünüme kavuşturmalısınız.Son bölümde ise okulun dekorasyonu zevkinize göre yapabilirsiniz.Duvarların ve yerlerini desenlerini değiştirebilir, halıları, pencereleri ve oyuncakları seçerek dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.Oyunumuza katılan bebek oyunu seven oyuncularımıza iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
6 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.