Kategoriler
Havalı Bebek

Havalı Bebek

5 / 5

Havalı Bebek Oyunu ile güzel bebeğimize yepyeni bir görünüm ve tarz kazandırarak onu havalı bir hale getirmek istermisiniz? Cevabınız evetse hiç vakit kaybetmeden hemen play butonuna basın.Eğlenceli oyunumuzda kendi bebeğinizin stilini belirleminiz ve onu stilinize uygun hale getirmelisiniz.İlk bölümde göz ve ten rengini, saçlarının modelini değiştirerek onu havalı bir hale dönüştürmelisiniz.Sonraki bölümde ilginç emzik modelleri, güzel elbiseler ve ayakkabılar arasından seçimler yaparak hazırlıklarınızı tamamlayacaksınız.Son olarak harika bir arka play resmi seçerek oyunumuzu tamamlayabilirsiniz.Bakalım en havalı bebeği kim oluşturacak.Oyunumuza katılan herkese keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
6 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.