Kategoriler
Tapınak Koşusu

Tapınak Koşusu

2.5 / 5

Tapınak Koşusu Oyunu orjinal adı Temle Run olan zorlu beceri oyununda karakterinizin zorlu engelleri aşarak altın paraları toplamasına yardım etmelisiniz.Birbirinden zorlu engelleri aşarak ilerlemeniz gereken oyunumuza hemen play butonuna basarak başlayabilirsiniz.Karakterinizin kontrollerini sağlamak için yön tuşlarını kullanabilirsiniz.Sağ ve sol ok tuşları ile yanlara doğru hareket edebilirsiniz.Zıplamak için yukarı ok ve engellerin altından kayarak geçmek için ise aşağı ok tuşlarını kullanabilirsiniz.Engellere çarpmamak için doğru zamanlama ile tıklamalarınızı yapmalısınız.Eğer engellere çarpacak olursanız oyun sonlanır.En yüksek skora ulaşarak oyunumuzun yeni şampiyonu siz olabilirsiniz.Beceri oyunlarından hoşlanan oyuncularımıza başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
4 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.