Kategoriler
10 Farkı Bul

10 Farkı Bul

2.5 / 5

Fark bulma oyunlarını sevenler için 10 farkı bul oyunu gerçekten çok zevkli geçecek. Oyun fare ile oynanaırken birsürü farklı bölüm yer alıyor ve her birisinde farkı bulup üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. İki farklı resim arasında karşılaştırma yaparak farkları bulun ve oyunu bitirin. Sürenizin geçtiğini unutmayın bu nedenle 10 fark oyununda hızlı olmanız şart.

Yorumlar
9 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.