Kategoriler
2048 Patlatma

2048 Patlatma

NAN / 5

Lagged ekibi tarafından geliştirilen ve ingilizce olarak 2048 pucks olarak adlandırılan bu oyunda 2048 patlatmaya çalışacağız.

Kısa sürede dünyanın en popüler oyunlarından birisi olmayı başaran 2048 için oyun yapımcıları sürekli yeni fikirlerle ortaya çıkıyor. Bunlardan birisi de 2048 patlatma oldu. Oyun aslında bir nevi zeka oyunu çünkü matematiksel aesaplamalar yaparak bölümleri geçebiliyorsunuz. Balon patla oyunlarının tarzında ilerleyen ve alt taraftaki rakamları hedefinize atmanız gereken 2048 patlatmada yine 2 ve katları rakamlar yer alıyor.

Her bölümde ekranımıza düşen rakamların sayısı artacak bu da oyun da bizi oldukça zorlayacak bu nedenle hedef alırken aynı rakamlara çarptırmamız şart. Aksi halde 2048 oyununda karmaşa başlar ve bölümleri geçmekte zorluk çekeriz.

Yorumlar
4 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.