Kategoriler
3 Fare

3 Fare

0 / 5

Kardeşler olan hayvanlar birbirlerinden kolay kolay ayrılmazlar.Hep birarada durmaya özen gösterirler.3 Fare Oyunu ile üç kardeş faremizini birarada tutmanız gerekiyor.Çıktıkları macerada birlikte hareket eden 3 kafadarı platformdan aşağı doğru indirmeniz gerekiyor.Eğer aralarından biri bile düşecek olursa oyun sona erer.Bu yüzden platformun doğru tarafından acele etmeden inişiniz yapmalısınız.Oyundaki kafadarlarımızı yön tuşları ile sağa ve solu doğru hareket ettirebilirsiniz.Hareketli ve tuzaklarla dolu platformlara çok dikkat edin.Bakalım en yüksek puanı kim kazanacak?

Yorumlar
3 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.